Международен конкурс по екология и опазване на околната среда „Екорепортери в действие“
Николета Бръчкова, Полина Делева, Анна �?ванова, Теодора Георгиева и Калина Радева, ученици от XI клас на ГЧЕ „Васил Левски“, получиха престижното трето място на Международния конкурс по екология и опазване на околната среда „Екорепортери в действие“. Конкурсът се провежда за четвърта поредна година в гр. Бакау, Румъния. Момичетата бяха отличени в категорията „Екологични разследвания“ с разработката си: „Черноморската луга – естествен източник на здраве и красота“.

